اخبار هاجر

افتتاح بخش شبانه روزی و هتلینگ هاجر کاشان

 

مراسم افتتاحیه «شبانه روزی و هتلینگ موسسه هاجر کاشان» برگزار شد

با حضور مسئولین بهزیستی استان اصفهان و مسئولین شهرستان کاشان
مراسم افتتاحیه «خیریه توانبخشی هاجر کاشان » برگزار شد.
بخش شبانه روزی موسسه «خیریه هاجر کاشان » با حضور مسئولین بهزیستی استان ، فرماندار کاشان و مسئولین کاشان ، اعضای هیئت مدیره و خیرین به طور رسمی آغاز به کار کرد.

به گزارش  روابط عمومی موسسه، مراسم افتتاحیه « بخش شبانه روزی خیریه توانبخشی هاجر » با حضور دکتر ولی اله نصر اصفهانی (مدیرکل بهزیستی استان اصفهان )، دکتر محمد شریف زارعی(سرپرست فرماندار ویژه کاشان )، جناب آقای صدیقی (معاون توانبخشی بهزیستی اداره کل  ،کارشناسان فرمانداری و بهزیستی استان اصفهان و خیرین و اعضای هیئت مدیره موسسه   برگزار شد.

حاج علی هاشمی طاهری (مدیر عامل موسسه) در ابتدای این مراسم ضمن خوشامدگویی به مهمانان درباره اهداف «خیریه و توانبخشی شبانه روزی جامع هاجر کاشان » و دلیل تأسیس این موسسه مردم نهاد گفت: متأسفانه معلولیت و مشکلات اقتصادی  زندگی معیشتی مردم و به خصوص خانواده مددجویان را با سختی‌های بسیاری مواجه کرده است.

همانطور که ازاسم موسسه مشخص است، این نهاد قصد دارد با هدف  نگهداری توانبخشی اشتغال‌زایی،  و… به قشر معصوم کشورخدمات مختلفی را ارائه دهد.

شایسته  دختران کم توان ذهنی و جسمی کشور نیست که  مورد غفلت واقع شوند و شان آنها حفظ نشود. ما نیز در موسسه قصد داریم تمامی امکانات پیشرفته را جهت رفاه حال دختران کم توان ذهنی و جسمی بالای ۱۴ سال فراهم کنیم . دختران هنرمند هاجر با انجام فعالیت دستی و هنری زنده هستند، مرگ این عزیزان زمانی رقم می‌خورد که وی را به هر دلیل ممکن از انجام کار بازدارند.

وی افزود: «خیریه و توانبخشی شبانه روزی جامع هاجر کاشان » با یاری خداوند متعال و با حضور بزرگان  قصد دارد بحث کارآمدی معلولین را به طور جدی در دستور کار قرار دهد و دغدغه های خانواده ها را به حداقل رساند .

در ادامه این نشست دکتر سید علی ضیایی اردهالی  گفت: باعث افتخار است که در خدمت این دختران معصوم هستم. در ابتدا بایدعرض کنم افتتاح «شبانه روزی و هتلینگ خیریه هاجر کاشان » اقدام بسیار مثبتی بود و امیدوارم در آینده شاهد اتفاقات مثبت وتأثیرگذاری از سوی این موسسه باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *