اخبار هاجر

بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از موسسه خیریه هاجر کاشان

 

سرپرست دانشگاه به همراه رئیس اداره سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت از موسسه خیریه هاجر کاشان  روز دوشنبه مورخ ۲۳/۰۳/۱۴۰۱ بازدید کرد.

 

به گزارش هاجر کاشان ، دکتر کورش ساکی، در این بازدید در جریان خدماتی که توسط موسسه به دختران معلول ذهنی و جسمی در قالب کلاس های آموزشی، ارائه خدمات رفاهی، آموزشهای شغلی و هنری و……ارائه می شود، قرار گرفت.

 

ایشان در ادامه از کلیه واحدهای آن مجموعه شامل فضاهای آموزشی، رفاهی، تفریحی، پارک اختصاصی، سالن اجتماعات، خوابگاه شبانه روزی، آشپزخانه صنعتی و سالن غذا خوری و ….. بازدید کرد.

 

دکتر ساکی، در پایان از زحمات مدیرعامل موسسه خیریه هاجر کاشان، آقای حاج علی هاشمی طاهری تقدیر کرد و گفت: پتانسیل عظیمی تحت عنوان سازمانهای مردم نهاد (NGO) وجود دارد که به راحتی می شود از آن در جهت منافع مردم و درمان و سلامتی جامعه استفاده کرد.

 

رئیس اداره سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه، در خصوص این موسسه گفت: تاریخچه موسسه خیریه هاجر با اهداف خیرخواهانه و یاری رساندن به دختران کم توان ذهنی و جسمی بالای ۱۵ سال به سال۱۳۸۴ با  پذیرش سه مددجو در بدو تاسیس باز می گردد. دکتر علیرضا مفرح افزود: این موسسه با هدف توانمند سازی، کشف استعداد های نهفته و حفظ عزت نفس مددجویان در جامعه نقش بسزایی داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *